Найти на форуме:
Loading




+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 11

Тема: Беспредел на воде, рыб. инспекция и браконьеры

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Старожил Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Аватар для Dark

    Регистрация
    23.10.2008
    Адрес
    Здесь и сейчас.
    Сообщений
    923
    Сказал(а) спасибо
    289
    Поблагодарили 539 раз(а) в 222 сообщениях

    По умолчанию Беспредел на воде, рыб. инспекция и браконьеры

    Сам занимаюсь рыбалкой и подводной охотой.
    Тему подымаю по той причине, что РИ(рыб.инспекция) очень часто занимается беспределом.
    Т.е. пытается в наглую забрать снасти, сбить денег и т.д. и т.п.

    Водные ресурсы безжалостно уничтожаются под прикрытием этих самых РИ.

    _________________________________________________________
    Подтверждают это и данные научных исследований. «Как это ни парадоксально, рассказал корреспонденту УКРИНФОРМ доктор биологических наук, зав. отделом Института зоологии Сергей Межжерин, но самые негативные изменения в запасах водных живых ресурсов произошли за последние 20 лет, то есть во время государственной независимости Украины. Именно за это время рыбы в водохранилищах днепровского каскада стало в 2-2,5 раза меньше, чем было. Леща осталось 20% от былого богатства, судака – 10%, щуки – 3%, сома – 2%.
    Браконьерство в законе. | ПОДВОХ.NET - Подводная охота, видео, места охоты, форум, снаряжение, все о подводной охоте...
    __________________________________________________________

    Из достоверных источник известно, что весной 2011 года очень сильно прижали браконьеров, проведена чистка рядов инспекции, но воз и ныне там.

    Под удар попадают рыбаки и особенно подводные охотники, которые как кость в горле у инспекции.

    Необходимо знание закона и отстаивание наших общих интересов.

    Что касается документов:

    1) Правила любительського і спортивного рибальстваПравила любительського і спортивного рибальства
    Конкретно сказано, где можно ловить, где нельзя. Охотники приравнены к рыболовам, права и обязанности рыболовов и инспекции.

    2) ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПIДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ В УКРАЇНI
    Вiд 07.06.1996р.


    Данный документ не зарегистрирован в мин.юстиций, а следовательно не имеет никакой силы, но некоторые работники РИ продолжаю на него ссылаться.


    Затверджено: Президентом ФПС України В.Ю.Семеновим
    Начальником Головрибводу Мiнрибгоспа України О.М.Степаненко


    I. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ
    1. Пiдводним полюванням називається вид любительського та спортивного рибальства, при якому у водному середовищi проводиться пошук та лов риби пiдводним плавцем-мисливцем, що оснащений спецiальним спорядженням (див. роздiл 3, п.2) i який дiє самостiйно, покладаючись виключно на свої фiзичнi можливостi.
    2. Пiдводне полювання провадиться при дотриманнi дiючих "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України", вид. 1990р. (далi "Правил рибальства"), ст. 16:
    "Пiдводне полювання на риб iз застосуванням гарпунних рушниць дозволяється громадянам, якi мають посвiдчення пiдводного стрiльця, без використання аквалангiв та iнших автономних дихальних приладiв повсюдно, за винятком водоймищ, де любительське рибальство заборонено, а також мiсць масового вiдпочинку громадян".
    В водоймищах та дiлянках водоймищ, де любительське та спортивне рибальство проводиться, згiдно укладених договорiв, товариством мисливцiв та рибалок, вiйсково - мисливським товариствам, пiдводне полювання погоджується з цими органiзацiями.
    3. Пiдводне полювання в Українi культивує виключно Федерацiя пiдводного спорту України (ФПС), яка об'єднує всi клуби, органiзацiї та громадян, що займаються пiдводним полюванням та регулярно сплачують їй членськi внески.
    4. ФПС України надано виключне право здiйснювати пiдготовку та облiк пiдводних мисливцiв, провадити технiчну експертизу спорядження, що застосовується для полювання.
    5. Повноважними представниками ФПС України на мiсцях є обласнi федерацiї та їх Комiтети по пiдводнiй стрiльбi та полюванню.
    6. Пiдводне полювання подiляється на два види: любительське та спортивне.
    7. Любительським пiдводним полюванням називається лов риби любителями-мисливцями для особистих потреб по нормам, встановленим "Правилами рибальства".
    8. Спортивне пiдводне полювання є лов риби пiдводними стрiлками - членами спортивних органiзацiй в процесi проведення змагань рiзного рiвня, або в ходi пiдготовки (тренування) до участi в них. Час i мiсце проведення змагань (тренування), а також норми вилову риби на них в обов'язковому порядку погоджуються регiональними федерацiями пiдводного спорту з мiсцевими держiнспекцiями рибоохорони Головрибводу.
    9. Для проведення спортивного полювання стрiлки зобов'язанi отримати письмовий дозвiл, який видається повноважними представниками Головрибводу та ФПС України.
    10. Право ведення любительського та спортивного пiдводного полювання надається особам обох статей не молодше 18 рокiв, якi є громадянами України, або проживають на її територiї не менш одного року, повноважними представниками ФПС України на мiсцях пiсля закiнчення спецiальних пiдготовчих курсiв та отримання "Посвiдчення пiдводного стрiльця".
    11. Навчання на курсах мають право проводити спортивнi органiзацiї (клуби), якi є дiйсними членами ФПС України та одержали у неї лiцензiю на проведення пiдготовчих курсiв.
    12. Право на пiдводне полювання надається кожного року окремо (на перiод з моменту закiнчення весняної заборони на лов риби по 1 листопада). Це право необхiдно щорiчно пiдтверджувати в органiзацiї, де мисливець знаходиться на облiку, обов'язковим записом у "Посвiдченнi" пiсля складання щорiчного залiку, а також при дотриманнi наступних умов:
    - Сплати щорiчних членських внескiв до ФПС України.
    - Наявностi щорiчного медичного свiдоцтва про фiзичнi можливостi заняття пiдводним полюванням за станом здоров'я, з обов'язковою вiдмiткою в "Посвiдченнi".
    - Наявностi вiдмiтки в "Посвiдченнi" про складання щорiчного залiку - техмiнiмуму та обстеження на справнiсть спорядження, що застосовується для пiдводного полювання.
    - Наявностi дiючого страхового свiдоцтва вiд нещасного випадку.
    13. Контроль за дотриманням пiдводними мисливцями норм та вимог "Правил рибальства" та умов цього "Положення" здiйснюють мiсцевi держiнспекцiї рибоохорони Головрибводу, якi мають право, в разi їх порушення, вживати заходи адмiнiстративного впливу на порушникiв, передавати матерiали до обласних ФПС, або передавати матерiали в судово-слiдчi органи для притягнення порушникiв до кримiнальної вiдповiдальностi.
    14. Комiтети пiдводної стрiльби та полювання обласних ФПС розглядають кожний факт порушення та вживають заходи дисциплiнарного впливу аж до вилучення "Посвiдчення" у порушника. Перiод часу, на який порушник позбавляється прав ведення пiдводного полювання, залежить вiд характеру порушення та визначається iнструкцiєю, розробленою та затвердженою ФПС України.

    II. ОБОВ'ЯЗКИ ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
    Пiдводний мисливець зобов'язаний:
    1. Бути членом Федерацiї пiдводного спорту України та своєчасно сплачувати щорiчнi членськi внески.
    2. Знаходитися на облiку в однiй з спортивних органiзацiй (клубi) - колективного члена ФПС України, яка культивує пiдводне полювання та стрiльбу.
    3. Мати дiюче "Посвiдчення пiдводного стрiльця" ФПС України.
    4. Мати дiючий дозвiл на право ведення спортивного пiдводного полювання (для спортсменiв-стрiльцiв).
    5. Щорiчно проходити медичний огляд з занесенням результатiв у "Посвiдчення".
    6. Щорiчно здавати залiк техмiнiмуму, поєднаний з перевiркою стану пiдводної рушницi.
    7. Пiдводнi рушницi та ножi обов'язково повиннi мати реєстрацiйнi номери та бути зареєстрованi в органiзацiї (клубi), де мисливець знаходиться на облiку. У "Посвiдченнi" необхiдно мати вiдмiтку про наявнiсть зареєстрованої пiдводної рушницi та ножа.
    8. Мати дiюче страхове свiдоцтво вiд нещасного випадку.
    9. Знати та суворо дотримуватися "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України" та цього "Положення"
    10. Обережно ставитися до природи, надавати всебiчну допомогу органам рибоохорони та екологiчним службам.

    III.ПРАВА ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
    Пiдводний мисливець має право:
    1. Полювати з застосуванням гарпунiв та пiдводних рушниць у мiсцях, де дозволене любительське та спортивне рибальство.
    2. Застосовувати для полювання таке спорядження:
    - одну або декiлька пiдводних рушниць рiзного типу (пневматичнi, гiдропневматичнi, пружиннi, гумовi), що заряджаються виключно силою м'язiв мисливця;
    - ласти, маски, трубки, пiдводнi ножi, гiдрокостюми рiзних типiв, вантажнi пояси, пiдводнi лiхтарики, глибиномiри, компаси, кукани, надувнi або пенопластовi сигнальнi буї;
    - купувати в магазинах або у органiзацiях згадуване спорядження, або виготовляти його самостiйно;
    - мати човен (шлюпку), в якiй може знаходитися страхувальник з дихальним пристроєм для пошуку та надання допомоги у разi нещасного випадку з пiдводним стрiльцем.. Право розповсюджується тiльки на перiод органiзованих тренувань та змагань з особливого дозволу органiв рибоохорони.

    IV.ПIДВОДНОМУ МИСЛИВЦЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
    1. Займатися пiдводним полюванням без "Посвiдчення" та дозволу (для спортсменiв-стрiльцiв). При вiдсутностi цих документiв вiн вважається порушником "Правил рибальства".
    2. Користуватися при пiдводному полюваннi незареєстрованим спорядженням (рушницею, ножем).
    3. Полювати у мiсцях, заборонених для любительського та спортивного рибальства, у мiсцях масового вiдпочинку населення, а також у темний час доби.
    4. Порушувати "Правила рибальства", бити рибу цiнних видiв та розмiрами менш дозволених (без особливого дозволу).
    5. Застосовувати для. пiдводного полювання вогнепальну зброю, вибуховi та отруйнi речовини, електроток.
    6. Заряджати та стрiляти з пiдводної рушницi на повiтрi або в воду з берега, човна i таке iнше.
    7. Використовувати для полювання водолазнi дихальнi апарати будь якої конструкцiї.

    Узгоджено: Голова Комiтету пiдводної стрiльби та полювання ФПС України В.В.Брагин
    Начальник вiддiлу рибоохорони Головрибводу України С.Д. Миропольський



    3) Письмецо...

    ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
    ГОЛОВРИБВОД
    Головне управління охорони, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства N 02-12/241 від 03.05.2001
    За дорученням Держдепартаменту рибного господарства Головрибводом розглянуто Вашого листа від 30.03.2001 і повідомляємо.
    Федерація підводного спорту не є урядовим органом, підрозділом чи повноважним представником Департаменту рибного господарства і Мінагрополітики України, тим більше, що до цього часу Федерація підводного спорту не зареєстрована в установленому порядку як юридична особа.
    Тимчасове положення про підводне полювання в Україні, затверджене в 1996 році президентом ФПС і начальником Головрибводу, не має юридичної сили, оскільки не пройшло державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.
    Після державної реєстрації Федерації підводного спорту, як юридичної особи, в тимчасове положення про підводне полювання в Україні будуть внесені зміни та доповнення, проведене його затвердження та державна реєстрація.
    Головрибводом в даний час готуються зміни та доповнення до діючих Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених Держкомрибгоспом України 15 лютого 1999 року наказом N 19 та зареєстрованим в Мінюсті України 15 лютого 28.04.1999 р., де буде враховано і питання підводного полювання.
    Після погодження цих змін і доповнень у Мінекоресурсів України, Мінагрополітики України, Мінфіні України та інших зацікавлених міністерствах, вони будуть подані на державну реєстрацію.
    На даний час підводне полювання на риб із застосуванням гарпунних рушниць згідно з вищезгаданими правилами любительського та спортивного рибальства, дозволяється без застосування аквалангів та інших автономних дихальних приладів на водоймах України, визначених органами рибоохорони для любительського і спортивного рибальства (за винятком водойм або їх дільниць, де любительське рибальство заборонено, а також місць масового відпочинку громадян).
    Перший заступник Начальника Головрибводу Р.Ю.Поєдинок



    4) З А К О Н У К Р А Ї Н И

    Про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ"
    щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством

    ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 45, ст.480 )


    Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

    1. Внести до Закону України "Про тваринний світ" ( 2894-14 )
    (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 14, ст. 97; 2009 р.,
    N 30, ст. 428; 2010 р., N 10, ст. 108) такі зміни:

    1) доповнити статтею 52-1 такого змісту:

    "Стаття 52-1. Заборонені знаряддя добування об'єктів
    тваринного світу

    Для добування об'єктів тваринного світу забороняються
    виготовлення, збут, застосування
    , зберігання отруйних принад,
    колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову,
    електроловильних систем (електровудок), вибухових речовин,
    пташиного клею та монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що
    призначені для промислового лову), а також інших засобів,
    заборонених законом.

    Забороняються знаряддя добування об'єктів тваринного світу,
    що призводять до калічення диких тварин, їх страждань та масового
    безконтрольного знищення";

    2) у статті 53:

    назву доповнити словами "та знарядь їх добування";

    доповнити частиною другою такого змісту:

    "Забороняється ввезення в Україну електроловильних систем
    (електровудок), монониткових (волосінних) сіток, мисливських
    капканів та інших засобів добування об'єктів тваринного світу,
    заборонених законом".

    2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його
    опублікування.


    Президент України В.ЯНУКОВИЧ

    м. Київ, 12 травня 2011 року
    N 3325-VI

    Я молчу про подводные ружья, но крючкиии. Они ведь тоже колющие орудия лова. Нэ?

    ---------- Сообщение добавлено в 19:31 ---------- Предыдущее сообщение было в 19:04 ----------

    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    ПОСТАНОВА

    від 21 листопада 2011 р. № 1209


    Київ

    Про затвердження такс для обчислення
    розміру відшкодування шкоди, заподіяної
    внаслідок незаконного добування (збирання)
    або знищення цінних видів водних біоресурсів

    Кабінет Міністрів України постановляє:

    1. Затвердити такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення громадянами України, іноземцями та особами без громадянства:

    цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України (додаток 1);

    водних біоресурсів, що є природним багатством континентального шельфу України (додаток 2);

    водних біоресурсів у виключній (морській) економічній зоні України, а також анадромних видів риб, що утворюються у річках України за межами цієї зони (додаток 3).

    2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 19 січня 1998 р. № 32 “Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів риб та інших об’єктів водного промислу” (Офіційний вісник України, 1998 р., № 3, ст. 96).

    Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

    Інд.70




    Додаток 1
    до постанови Кабінету Міністрів України
    від 21 листопада 2011 р. № 1209

    ТАКСИ
    для обчислення розміру відшкодування шкоди,
    заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання)
    або знищення громадянами України, іноземцями та
    особами без громадянства цінних видів водних біоресурсів
    у рибогосподарських водних об’єктах України
    Види водних біоресурсів
    Оцінка збитків, заподіяних внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення одного екземпляра водних біоресурсів незалежно від розміру та ваги (неоподатковуваного мінімуму доходів громадян)

    Риби

    Веслоніс, гібриди осетрових риб
    150

    Катран акула
    7

    Морська лисиця
    2

    Морський кіт
    2

    Форель
    20

    Чорноморсько-азовський прохідний оселедець (дунайський, азово-чорноморський)
    10

    Пузанок
    10

    Тюлька (за 1 кг)
    1

    Хамса азовська (за 1 кг)
    1

    Хамса чорноморська (за 1 кг)
    1

    Кілька чорноморська (за 1 кг)
    1

    Амур білий
    15

    Білизна
    15

    Верховодка (уклія)
    1

    В’юн
    1

    Карась сріблястий
    1

    Клепець
    5

    Краснопірка
    4

    Лин
    7

    Лящ
    10

    Підуст звичайний
    2

    Плоскирка
    2

    Рибець звичайний
    15

    Сазан
    18

    Синець
    5

    Тарань (плітка)
    5

    Товстолоб
    15

    Чехоня
    8

    В’язь
    8

    Сом
    25

    Судак звичайний
    30

    Йорж звичайний
    1

    Перкарина азовська
    1

    Окунь
    1

    Пеламіда
    30

    Барабуля
    5

    Луфар
    30

    Скумбрія
    25

    Ставрида
    1

    Бичок (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    2

    Атерина (піщанка)
    0,2

    Гостроніс
    35

    Лобан
    35

    Сингіль
    35

    Піленгас
    40

    Щука
    20

    Сарган
    5

    Чорноморський калкан
    50

    Азовський калкан
    50

    Річкова камбала (глоса)
    50

    Мерланг (пікша)
    1

    Інша риба (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    1

    Водні безхребетні

    Мідії, модіоли, мії, кардіуми, солени, венуси, донакси, куніарка (скафарка), інші двостулкові молюски “сидячих” видів
    0,1

    Рапана
    0,1

    Креветки
    0,07

    Раки (крім широкопалого рака)
    1,5

    Артемія саліна (рачки) (за 1 кг)
    25

    Артемія саліна (яйця) (за 1 кг)
    50

    Гамарус річковий і морський (за 1 кг)
    20

    Зоопланктон (коловертки, гіллястовусі, веслоногі тощо) (за 1 кг)
    10

    Личинки хірономід (за 1 кг)
    30

    Каретра (за 1 кг)
    20

    Трубочник (за 1 кг)
    20

    Краби (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    10

    Губка-бодяга, інші губки “сидячих” видів (за 1 кг)
    0,1

    Морські їжаки, морські зірки, змієхвостки, голотурії
    1

    Морські трави та водорості

    Зостера (за 1 кг)
    0,1

    Цистозіра (за 1 кг)
    0,2

    Інші водорості (крім видів, занесених до Червоної книги України) (за 1 кг)
    0,08

    _____________________




    Додаток 2
    до постанови Кабінету Міністрів України
    від 21 листопада 2011 р. № 1209

    ТАКСИ
    для обчислення розміру відшкодування шкоди,
    заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання)
    або знищення громадянами України, іноземцями та особами
    без громадянства водних біоресурсів, що є природним
    багатством континентального шельфу України

    Види водних біоресурсів
    Оцінка збитків, заподіяних внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення одного екземпляра водних біоресурсів незалежно від розміру та ваги, (неоподатковуваного мінімуму доходів громадян)

    Водні безхребетні

    Мідії, модіоли, мії, кардіуми, солени, венуси, донакси, куніарка (скафарка), інші двостулкові молюски “сидячих” видів
    0,1

    Рапана
    0,1

    Краби (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    10

    Губки “сидячих” видів (за 1 кг)
    0,1

    Морські їжаки, морські зірки, змієхвостки, голотурії
    1

    Морські трави та водорості

    Зостера (за 1 кг)
    0,1

    Цистозіра (за 1 кг)
    0,2

    Інші водорості (крім видів, занесених до Червоної книги України) (за 1 кг)
    0,08

    _____________________




    Додаток 3
    до постанови Кабінету Міністрів України
    від 21 листопада 2011 р. № 1209

    ТАКСИ
    для обчислення розміру відшкодування шкоди,
    заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання)
    або знищення громадянами України, іноземцями та особами
    без громадянства водних біоресурсів у виключній (морській)
    економічній зоні України, а також анадромних видів риб,
    що утворюються у річках України за межами цієї зони
    Види водних біоресурсів
    Оцінка збитків, заподіяних внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення одного екземпляра водних біоресурсів незалежно від розміру та ваги (неоподатковуваного мінімуму доходів громадян)

    Риби


    Катран акула
    7

    Морська лисиця
    2

    Морський кіт
    2

    Чорноморсько-азовський прохідний оселедець (дунайський, азово-чорноморський)
    10

    Пузанок
    10

    Хамса чорноморська (за 1 кг)
    1

    Кілька чорноморська (за 1 кг)
    1

    Пеламіда
    30

    Барабуля
    5

    Луфар
    30

    Скумбрія
    25

    Ставрида
    1

    Бичок (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    2

    Атерина (піщанка)
    0,2

    Гостроніс
    35

    Лобан
    35

    Сингіль
    35

    Піленгас
    40

    Сарган
    5

    Чорноморський калкан
    50

    Азовський калкан
    50

    Річкова камбала (глоса)
    50

    Інша риба (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    1

    Водні безхребетні


    Мідії, модіоли, мії, кардіуми, солени, венуси, донакси, куніарка (скафарка), інші двостулкові молюски “сидячих” видів
    0,1

    Рапана
    0,1

    Креветки
    0,07

    Краби (крім видів, занесених до Червоної книги України)
    10

    Губки “сидячих” видів (за 1 кг)
    0,1

    Морські їжаки, морські зірки, змієхвостки, голотурії
    1

    Морські трави та водорості


    Зостера (за 1 кг)
    0,1

    Цистозіра (за 1 кг)
    0,2

    Інші водорості (крім видів, занесених до Червоної книги України) (за 1 кг)
    0,08
    Последний раз редактировалось Dark; 29.12.2011 в 19:11.
    Я буду с вами разговаривать только в присутствии моего лечащего психиатра!

  2. #2
    Завсегдатай Hunter Странник Аватар для Hunter

    Регистрация
    19.10.2006
    Адрес
    Kherson
    Сообщений
    177
    Сказал(а) спасибо
    8
    Поблагодарили 10 раз(а) в 7 сообщениях

  3. #3
    Завсегдатай Hunter Странник Аватар для Hunter

    Регистрация
    19.10.2006
    Адрес
    Kherson
    Сообщений
    177
    Сказал(а) спасибо
    8
    Поблагодарили 10 раз(а) в 7 сообщениях

    По умолчанию

    Сайт , Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області http://www.ryboohorona.ks.ua/index.php?id=22&mod=1

  4. Пользователь сказал cпасибо Hunter за это сообщение:

    Dark (29.01.2012)

  5. #4
    Старожил Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Аватар для Dark

    Регистрация
    23.10.2008
    Адрес
    Здесь и сейчас.
    Сообщений
    923
    Сказал(а) спасибо
    289
    Поблагодарили 539 раз(а) в 222 сообщениях

    По умолчанию

    С одной стороны понимаешь, что тяжелая работа, мало платят.
    Нужна лодка и мотор? - Покупай сам!
    И бензин нужен? - Твои проблемы.

    Но с другой, они постоянно нас ущемляют, чтоб сбить денег или "конфисковать" снарягу. Что ГАИ, что ППС, что РИ одно и то же...

    Начинаем читать с этой страницы))
    Беспредел на воде | ПОДВОХ.NET - Подводная охота, видео, места охоты, форум, снаряжение, все о подводной охоте...
    Я буду с вами разговаривать только в присутствии моего лечащего психиатра!

  6. Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо Dark за это сообщение:

    lucky (26.01.2012), the_aLeXiS (26.01.2012)

  7. #5
    Старожил Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Аватар для Dark

    Регистрация
    23.10.2008
    Адрес
    Здесь и сейчас.
    Сообщений
    923
    Сказал(а) спасибо
    289
    Поблагодарили 539 раз(а) в 222 сообщениях

    По умолчанию

    РЫНОК ИНСПЕКТОРА-БРАКОНЬЕРА.

    Представляем Вашему вниманию Чернобаевский рынок.

    Примечателен этот рынок тем, что одним из основных акционеров рынка является начальник рыбинспекции Херсонской области. Наверное, поэтому здесь представлена вся рыбная видовая составляющая Херсонской области, от бычка до редких осетровых пород, категорически запрещенных к вылову (даже если в сети к промысловикам попадает рыбы осетровых пород, они обязаны ее выпутать на воде из сети и выпустить в море. Даже мертвую осетровую рыбу запрещено класть в лодку, это уголовное преступление, ее немедленно нужно вернуть в воду).

    И что еще удивительно почти вся речная рыба представленная в продаже икряная, что говорит о том, что ее выловили во время НЕРЕСТА. Здесь в широком ассортименте представлены вяленные детеныши сома (от 400гр.), щуки (от 200гр.), толстолоба, сазана…

    Глядя на это рыбье изобилие и зная, что каждый метр в районе рыбинспекцией поделен на квадраты, на которых «ежесуточно не покладая рук трудятся» браконьерские бригады, кто добывает креветку, кто бьет рыбу, рака… (дошло уже до того, что браконьеры не распоряжаются самостоятельно своим уловом, а сидят на зарплатах у рыбинспекторов). Сборщики от рыбинспекции забирают улов и передают своим переработчикам. После вяления, копчения, креветочной варки вся эта продукция и поступает на свой рынок для реализации своими торговцами. Полный цикл! Полный промышленный процесс! Что охраняем – то и имеем!

    Небольшая справка: на всех пляжах и приморских рынках и базарчиках мы видим торговлю креветкой. Сидят тетеньки и по-стаканно продают варенную креветку. А в то же время в нашей стране не было выдано ни одной лицензии на право переработки креветки. Повторяю – НИ ОДНОЙ. К тому же с 1 июня по 10 сентября лов креветки запрещен у нее брачный период. Отсюда следует, что вся креветка на рынках браконьерского происхождения! Абсолютно вся!

    Так чьей же рыбой торгуют на этом рынке?.. если официальные рыбодобывающие предприятия туда свою продукцию не сдают. Надеемся, что ответ Вы найдете сами!...

    Еще раз на лицо вся степень коррупции в структурах призванных охранять рыбу. Возомнивших себя хозяевами Наших Рек, безжалостно уничтожая их.

    Очень хочется надеяться на то, что в скором времени вся эта "гниль" окутавшая Наши Водоемы - исчезнет. У природы есть изумительное свойство к самовостановлению... будем верить, что оно есть и у общества!







    ---------- Сообщение добавлено в 20:17 ---------- Предыдущее сообщение было в 19:59 ----------




    Приборы для рыбалки на частных водоемах


    From: Серг й рибак <[email protected]>
    Date: Sun, 25 Oct 2009 23:01:35 +0300

    SAMUS725MP/Вы имеете возможность купить превосходный прибор фирмы "Samus Special Electronics" для промышленного отлова рыбы в водоемах с пресной водой.Он сконструирован таким, образом, чтобы по сервисным возможностям, техническим и экономическим показателям, а также соображениям надежности и электробезопасности удовлетворить запросы даже самых требовательных рыболовов. В данном приборе воплощены в жизнь результаты многолетнего опыта фирмы" Samus Special Electronics". а также многих наших коллег по разработке и изготовлению электронных рыболовных устройств.Электроудочка / Электронная приманка - такое электронное устройство, посредством которого человек может - при небольшой практике - ловить рыб в больших количествах и очень быстро. Идея электроудочки основана на факте, что в потоке электрического прямого тока в воде появляется в рыбах так называемая анодна реакция (galvanotaxis)под, влияние которой рыба начинает плыть от электроды минус до электроды плюс.

    80980774109 Цена 300 у.е. Гарантия 1 год. Доставка Наложным платежом. + Инструкция, + Фото





    НАДОЕЛО!!!!

    Всегда пытаюсь писать корректно. Но,…у всех свой предел терпения. У меня оно лопнуло и наверное пришло время вещи называть своими именами. Рыбинспекция – это мразь паразитирующая на Наших Водоемах, возглавившая убийство рыбы в Наших Реках, унижающая и издевающаяся над рыболовами любителями.

    Все хватит терпеть эту нечисть! Почему у меня снесло «крышу» и почему я не могу об этой проблеме говорить более спокойно… Уровновешанный более детальный отчет появится немного позже. А сейчас…

    В этом году из-за толщины льда по всей стране на водоемах задуха. И Рыболовы, естественно, помогают рыбе выжить, кто, как и чем может. Вот и ячейки Ассоциации на протяжении последних десяти дней на воде. Сверлят лунки, бьют лед, пилят полыньи В Черкасской, Львовской, Киевской, Ивано-Франковской, Херсонской, Одесской, Волынской областях (Шацкие озера).

    И вот вчера (10.02.2010г.) в Львовской области г. Червоноград (Сокальского р-на), ребята сверлили лунки, чтобы спасти задыхающеюся рыбу в озерах. А озера там – это затопленные шахты. И так место действия – озеро «Шахта №2». После того как вырубили большую полынью, рыба изголодавшаяся по кислороду кинулась к ней, кажется со всего озера. Рыбы просто кишило. Вся полынья была забита жадно глотающими ртами рыбы. Кажется, дело сделано и появился у рыбы шанс перезимовать… Но, не тут-то было! Откуда ни возьмись появилась рыбинспекция с четырьмя десятками своих помощников. Рыболовы были выгнаны со льда! Возмущенные их возгласы прервали автоматные очереди (хорошо, что в небо). После того как Рыболовов оттеснили с озера – помощники рыбинспекции, сменяя друг друга с двух сторон начали здоровыми подсаками, которые они привезли с собой, черпать рыбу, выбрасывая ее на лед. Другие подбирали ее и складывали в мешки. И все это происходило под охраной вооруженных рыбинспекторов. На это массовое убийство смотреть без слез взрослые мужики не могли. Кажется вот только, что они сделали благое дело и рыба была спасена… И тут эти подонки…

    Завтра Львовская ячейка едет в г.Сокаль в райсовет, чтобы поднять вопросы о произошедшем событии. Туда выезжают три микроавтобуса с свидетелями происшествия, юристы, адвокаты, а так же три легковые автомобиля с приглашенными журналистами. Без всякого сомнения Ассоциация будет подавать в суд на этих нелюдей. Но первоначально хотелось бы поставить в известность об этих оборзевших местные выборные советы. А так же добиться того, чтобы на время следствия эти «…..» были отстранены от работы.

    Почти аналогичная ситуация происходит сейчас и в Кировоградской, и Луганской областях. За исключением того, что там сами рыбинспектора и их «помощники» выдолбили большие полыньи и черпают из них озверевшую от нехватки кислорода рыбу. Ее кидают прямо в кузов грузовика. И так происходит уже пятый день. Местные власти после выборов затихли и не во что вмешиваться не хотят. А местные милиционеры, такое впечатление, что сами помогают грузить рыбу. Убийство идет массовое!

    Все, хватит сюсюкаться с рыбинспекцией. Наше непротивление их беспределу они расценивают, как слабость. Хватит терпеть, пора дать по ушам всей этой своре. За все! За все Наши убитые и искалеченные Реки! За унижения, которые вынужден был сносить Рыболов любитель от этой полупьяной и полуграмотной шайки!

    Теперь пару слов о судах:
    Черновцы. Ассоциация рыболовов Украины готовит сейчас иск в суд по поводу стрельбы на водоеме, когда браконьеры стреляли на поражение, но слава богу, были настолько пьяные, что не убили, а только ранили Рыболовов, случайно зацепивших блесной сеть. Эти твари распоясавшиеся от вседозволенности которую им обеспечивает рыбинспекция чуть не убили ЛЮДЕЙ. Так можно ли дальше это терпеть?

    Продолжая разговор о судебных исках – готовятся юристами Ассоциации «позовы» в суд на рыбинспекцию, о незаконности ее существования в данном виде, в каком она есть сегодня. Дело в том, что по своему Положению рыбинспекция это ведомственный контрольный орган, который должен осуществлять контроль над рыбопромышленными предприятиями на акватории где территориально этот лов проводится. И все!!!! Все другие права и обязанности рыбинспекция дала сама себе внутренними приказами, инструкциями. Она, следуя нашему законодательству, не имеет право даже называться ИНСПЕКЦИЕЙ.

    Так же Ассоциация будет подавать в суд на рыбинспекцию, за выдуманные ею «отловочные» талоны. Которые она заставляет приобретать Рыболовов, узаконив их только своими «областными» внутриведомственными распоряжениями. Которые являются пустым звуком! Так как полностью противоречат законодательству! Статья 47 Водного Кодекса Украины говорит, что любительское и спортивное рыболовство в местах общего пользования у нас в стране БЕСПЛАТНО!!!! А Положение о правилах любительского и спортивного рыболовства (легитимный документ утвержденный Кабмином) разъясняет, что плата за рыбную ловлю может браться или на арендованных водоемах (разъяснение: если там нет аборигенной рыбы, а только есть вселенцы – об этом должно быть прописано в Паспорте водоема), или в местах массового «скупчення» рыбы. Как я понимаю, массово рыба собирается или весной в нерестилищах, или поздно осенью на зимовальных ямах – во всех этих перечисленных местах рыбу ловить ЗАПРЕЩЕНО. Так вот пусть нам рыбинспекция покажет места, где рыба массово собирается у нас на водоемах и только после этого требует какую-то плату за рыбалку. А иначе все это пахнет коррупционными действиями, в которые всеми силами рыбинспекция пытается втянуть государство, ведь если государство хоть копейку примет на свой счет, а в бюджете нет такой статьи прихода денег, то оно будет втянуто в коррупцию. И кем? Мелким ведомственным органом.

    Хватит терпеть! Из-за того что Рыболов был одинок и бесправен, на Наших Водоемах не получая ни какого отпора вырос монстр, который распоряжается Нашими Реками по своему усмотрению. Топчет, убивает и насилует их.

    Хватит подбирать слова, и расшаркиваться, хватит метать бисер перед …. Мы - Рыболовы постоянно ждем какого-то цивилизованного диалога. Нас игнорируют. Нас просто не замечают.
    Я буду с вами разговаривать только в присутствии моего лечащего психиатра!

  8. Эти 5 пользователя(ей) сказали Спасибо Dark за это сообщение:

    Alek (02.03.2012), Joremar (30.01.2012), lucky (29.01.2012), the_aLeXiS (30.01.2012), Игорь (30.01.2012)

  9. #6
    Грозный Супер-Модератор lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша lucky Святоша Аватар для lucky

    Регистрация
    20.09.2006
    Сообщений
    5,360
    Сказал(а) спасибо
    5,001
    Поблагодарили 3,623 раз(а) в 1,006 сообщениях

    По умолчанию

    Все верно, но что толку от форумных возмущений и ютубовских разоблачений ?
    ВСЕ прекрасно знают что такое наше рыбинспекция, милиция, прокуратура, чиновники от мала до велика.
    Это что вчера началось ?
    Это было всегда, а с 90-ых выросло в полный рост.
    Да срать они хотели на разоблачения.
    Единственное что это прекратит - полная пропажа рыбы. И они над этим работают...
    рыбак-пессимист
    читать сей постъ съ величайшимъ вниманiемъ и благоговѣнiемъ и, притомъ, безъ табачныхъ кажденiй и безъ шнапсныхъ дуновенiй

  10. Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо lucky за это сообщение:

    oldengremlin (31.01.2012), the_aLeXiS (05.06.2012)

  11. #7
    Старожил Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Dark Защитник Аватар для Dark

    Регистрация
    23.10.2008
    Адрес
    Здесь и сейчас.
    Сообщений
    923
    Сказал(а) спасибо
    289
    Поблагодарили 539 раз(а) в 222 сообщениях

    По умолчанию



    Методичка, ориентирована больше на подвохов, но и рыбакам будет интересно.
    Беспредел на воде, рыб. инспекция и браконьеры-3-pdf


    Главрыбвод:
    Гаряча лінія (цілободово) - (044) 486-44-24
    Приймальня - (044) 486-44-98
    04053, м.Київ вул. Гоголівська, 41-а.
    e-mail:
    Последний раз редактировалось Dark; 31.01.2012 в 20:32.
    Я буду с вами разговаривать только в присутствии моего лечащего психиатра!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. АВТО НА ВОДЕ
    от ArKaDoN в разделе Автохауc
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 16.10.2012, 19:48
  2. ХНТУ.Беспредел или норма жизни?
    от wolf_69 в разделе Наука и образование
    Ответов: 74
    Последнее сообщение: 04.02.2010, 17:28
  3. Решайте: воде дорожать?
    от Серьога в разделе Новости Херсона
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 12.09.2009, 11:17
  4. Ответов: 15
    Последнее сообщение: 11.02.2009, 15:22
  5. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 08.03.2007, 12:20

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
Херсонский ТОП   Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112