Ну да,комуналка сейчас - 200 гривен в месяц+интернет 50+мобилки минимум по 25 на каждый телефон.Итого траты ни на что.
Ну да,комуналка сейчас - 200 гривен в месяц+интернет 50+мобилки минимум по 25 на каждый телефон.Итого траты ни на что.
заходите в гости: http://nataliaaltypina.ucoz.ua/
У меня в знакомых по инету есть пяток адептов от киосаки и прочих гуру "успеха в жЫзни"
От 17 до 30 лет
Так вот НЕ один за прошедшие 2 года не добился даже мизерного успеха.
Если эти мудрые советы где-то и работают, то только в придуманных рекламных историях.
Что толку, если ты возомниш себя Наполеоном ?
Никакого, если ты не станешь им на самом деле
А профессионалами не становятся, прочитав книжку не о чем.
Быстро только газ в трубе кончается... :)))))
бум работь над своими недостатками...
з.ы а газ таки точно скоро кончицо
з.ы Способ мышления за 1 день не меняется!
Последний раз редактировалось Epitaph; 15.01.2009 в 13:48.
ну как сказать, семьи у меня ешё нету) я молод и свободен, живу одним днем, на себе друзьях и родителях никогда не экономлю) есть счета в банке, если в месяц трачу меньше чем заработал - хорошо, остаток на счет, если больше - тоже не смертельно)А как у вас? Получается ли у вас экономить и откладывать на будущее своих детей? Хватает ли вам на всякие приятные мелочи для себя и друзей, но помощь больным родителям? Как вы выживаете в эти кризисные времена? Поделитесь опытом!
У меня простыня на холодильнике висит.Там список продуктов,которые нужно купить в субботу на следующую неделю.Этого понагребаешь,то увидел- купил уже не хочется тащить.
Я теж отримую гроші з держ.бюджету і цього місяця отримаю 70% від посадового окладу без жодних надбавок і премій, а це близько 650 грн. "брудними". Але Кійосакі викликає повагу принаймні тим, що,здається, і сам дотримується своїх порад. Почитайте, пані Галино, спочатку його книги (принаймні одну), а потім будете про менталітет судити. Там жодного слова про менталітет, жлобство чи натяка на те, що у нас би вважалось за жлобство. Саме завдяки його кільком порадам я навчилась накопичувати гроші не так, як було прийнято (тупо відкладати) за радянських часів. Так, здебільшого у книжках вода, але витягуючи найцінніше, можна для себе залишити кілька цінних порад:
1. Не варто зациклюватись на одному способі заробітку.
2. Не варто економити на власному здоров'ї (це те, про що Партизанка писала): лікувати ЗАВЖДИ дорожче, аніж харчуватись дорогою якісною їжею.
3. Чим більше людина плачеться про нестачу грошей, тим далі їх відштовхує.
4. Не варто заздрити тим, хто має гроші, - вони повинні викликати повагу. А якщо вважаєш його за злочинця - просто не намагайся заробляти тим самим шляхом.
5. Відкладати 10% з будь-якого заробітку (навіть з 20-ти, але зароблених гривень) на "мрію". Але мрія повинна бути реальною для виконання, а не квартира за зарплатні 800 грн.
6. Партизанка висловила ідею, яку повторює чи не кожен, хто вчить заробляти гроші, в т.ч. і Кійосакі: треба не економити, а доцільно витрачати.
Це лишень те, що згадала. Маловато для однієї-двох товстуватих книжок Кійосакі, але теж ідеї непогані.
Щодо зарплати. Чутки дійсно погані. Вийшла "людяна" постанова пані Тимошенко, відповідно до якої фінансування на заробітну платню для місцевих бюджетів (лікарні, школи, дит.садки, управління) скорочується на 10%, а виплати у січні скорочуються на 20 - 30% (але різниця має бути компенсована у наступних місяцях, щоб дотягнути до бар'єру скорочення на 10%); держ.бюджетні установи взагалі лютують: відправляють за свій рахунок, деяким 50% виплатили. Здебільшого спостерігаються махінації керівництва. Як правило, більш-менш совісні керівники виплачують 60 - 70% (скільки профінансують), а різницю без премій компенсуватимуть (відображають як кредиторську заборгованість за січень) у наступних місяцях.
Добавлено через 2 минуты
Вона може порівняти асигнування на заробітну плату в цілому з попередніми роками, а також побачити, скільки реально грошей пішло на зарплатню. Скільки кому видали бачить бухгалтер і керівник, але суми зарплатні минулого року і цього, а також бюджетні призначення порівняти легко.
Вона, до речі, видає зарплатню всім бюджетним установам, що фінансуються з місцевих бюджетів.
Последний раз редактировалось Jennie; 17.01.2009 в 09:45. Причина: Добавлено сообщение
вот я о чем и говорил, а мне не верили, у государства нет денег, и дыры они решили компенсировать зар.платой гос служащих, Одесский припортовый завод дает в бюджет 720 млн. долларов, самый крупный в своем роде. сейчас он не работает, а те что после него дают 60 и тд.
"I look forward to plucking the sun from your universe and watching the cold of time
and the void of space, slowly dissolve the existence that was you , soon . .
Частково ти маєш рацію. Але дирки за рахунок зарплат бюджетників залатати важко - дірки великі, а зарплатні у бюджетників маленькі. Здебільшого це махінації наших законодавців, аби самим залишитись із грошима бюджетників на тлі паніки. Виходить супер-пупер постанова, що протиречить і законам логіки, і законодавству України в цілому, а виконувати потрібно ВСЕ, що пишуть наші дебіли. Гроші автоматично ідуть до них у кишені (а куди ж іще, бо у казні вони теж не з'являються) та ще й мабуть депозитні кишені :):).
Добавлено через 57 секунд
Оффтоп
Последний раз редактировалось Jennie; 17.01.2009 в 09:56. Причина: Добавлено сообщение