Віталія Каська звинувачують у незаконній приватизації житла

Допит Віталія Каська — перенесли на завтра. Колишнього заступника генпрокурора підозрюють у шахрайстві. Напередодні ввечері йому вручили підозру і викликали до ГПУ. Там стверджують, нібито Касько незаконно приватизував службове житло у центрі Києва — квартиру у 155 квадратних метрів.

За цією статтею — Каську загрожує до 12 років тюрми. Нагадаю, в лютому Віталій Касько звільнився з прокуратури через корупцію, свавілля та беззаконня у відомстві. Саме за ці висловлювання, вважає Касько — його тепер і переслідують.

"Для того, щоб отримати таку площу, він подає такі цікаві документи, що він мешкає разом дідусем, мамою та сестрою, які є безхатченками, а тому він просить надати йому отаку службову квартиру. Отут саме і є обман. Обман полягає у тому, що його мама була власником двох квартир, а він зазначає і подає документи, що мама, дідусь і сестра є безхатченками", — пояснив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко.

"Це все є необгрунтоване і сфабриковано ГПУ. Всі ці дії свідчать про те, що єдиною метою є свавільне переслідування мене за ті погляди, які я вивсловлював щодо реформування прокуратури і боротьбі с корупцією в прокуратурі, і мої висловлювання щодо певних осіб, які займають високі посади в державі", — наголошує колишній заступник Генерального прокурора України Віталій Касько.

Размещено в Криминал.