У Запоріжжі розстріляли екс-міліціонера

У Запоріжжі сьогодні скоєно напад на колишнього заступника начальника УБОЗу Миколу Кулітку. Сталося це близько шостої ранку, в районі Набережної магістралі під час ранкової пробіжки екс-міліціонера. Невідомий випустив у нього 7 куль. Однією поцілив у голову. Зараз поранений — в реанімації.

Лікарі борються за його життя. Ще 2008 року Кулітка був звільнений із займаних посад. Тоді його запідозрили у кришуванні незаконного видобутку металу. Потім він працював керівником УБОЗу в Закарпатській області. Останнім часом — займався приватним охоронним бізнесом.

"Дуже рано давати прогнози. Це тільки в поганих фільмах виходить доктор, каже — буде жити. Ми говоримо завжди — будемо подивитися", — говорить Олег Великий, заступник головного лікаря міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя.

"Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Попередня правова кваліфікація події замах на вбивство", — говорить Олександр Солошенко, старший інспектор відділу комунікації ГУ Національної поліції в Запорізькій області.

Размещено в Криминал.