Суд над Надією Савченко оточили правоохоронці

Вирок Надії Савченко почнуть оголошувати вже за годину. О десятій за Києвом. Відомо, що українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко вже доставили до приміщення Донецького суду Ростовської області.

Очікується, що оголошення вироку триватиме 2 дні. За попередньою інформацією, апеляцію Надія подавати не збирається, незалежно від рішення суду.

Нагадаємо, сторона обвинувачення вимагає 23 роки ув'язнення для Надії. Українка продовжує голодування.

Суд в російському Донецьку оточили правоохоронці, підійти ближче, ніж на 50 метрів до будівлі неможливо. Рух транспорту по Ленінському проспекту перекрили. На місці чергують кілька десятків поліцейських, людей в комуфляжі і місцеві козаки.

Територію навколо суду патрулюють зночі. На в'їзді в місто розгорнули радіолокаційну станцію.

На 5 років заборонили в'їзд до Росії народному депутату Ірині Геращенко. Відповідну постанову їй вручили сьогодні на пропускному пункті Чертково.

Нардеп, разом з колегами направлялась до Ростова підтримати Савченко на суді. Санкції російської влади Ірина Геащенко вважає недопустимими, адже вона є членом мінської контактної групи та представником ПАРЄ.

У вітчизняному МЗС готують ноту протесту.

"Прикордонники російські мурижили там нас майже 2 години, а перед цим вони мурижили так само Віру Савченко. Потім маленьку делегацію допустили на територію РФ, а мені вручили відповідну постанову від ФСБ РФ про заборону в’їзду до Росії до 2021 року.

Цей акт, ця постанова була датована ще 8 березня. Тобто ФСБ підготували цю провокацію ще напередодні попереднього судового засідання по Надії", — повідомила народний депутат України Ірина Геащенко.

Размещено в Криминал.