Сина Алли Александровської оголосили у розшук

Сьогодні у Харкові продовжать обирати запобіжний захід екс-нардепові від Комуністичної партії Аллі Александровській. Судове засідання напередодні тривало допізна. Не обійшлося й без традиційного для таких випадків виклику швидкої для підозрюваної.

Нагадаю, колишній депутатці закидають посягання на територіальну цілісність України та у дачу хабара. Разом із сином вона намагалася підкупити депутатів місцевих рад Харківщини, щоб ті ініціювали зміни до Конституції щодо федералізації. Таку послугу оцінила у 9 тисяч доларів. Сина Александровської оголосили у розшук.

"Колишні комуністи намагалися вплинути шляхом підкупу депутатів місцевих рад. Позитивні рішення оцінювалися в 9 тисяч доларів США. Депутати за цю винагороду мали проголосувати звернення до ВР та президента щодо внесення змін до Конституції стосовно федералізації", — розповіла речник прокурора Харківської області Віта Дубовик.

"Абсолютно ми не згодні з такими слідчими діями, повністю надумана підозра", — запевняє адвокат Алли Александровської Олександр Шадрин.

Размещено в Криминал.