Різанину в маршрутці Києва розслідують як легкі тілесні ушкодження

Різаниною скінчилася для колишнього добровольця АТО поїздка у столичній маршрутці. А все через те, що він заступився за пенсіонера, якому відмовили в пільговому проїзді. Подробиці дізнавалися — наші кореспонденти

Це — кінцева зупинка 410 маршруту на Петрівці. Саме тут все і сталося. Почалося все прозаїчно. До маршрутки зайшов пенсіонер і попросив водія про пільговий проїзд.

"Відповідь водія не була, що в мене вже є такий пасажир, а просто такої пільгової категорії немає. Попри те, що ми дістали і показали цю роздруківку з правилами споживачів, він сказав, що це неправда. Серез якийсь період цього перегиркування він запропонував пояснити на кінцевій", — розповідає свідок події Марія Саврун.

Марія до кінцевої не доїхала, поспішала на роботу. А її друг Ігор пішов на принцип.

"Приїхавши на кінцеву, люди вийшли з маршрутки. Я сказав, що не буду. Де наряд поліції? Ви мали викликати? Він закрив двері і кинув фразу в мою сторону — з якими пасажирами він не хоче спілкуватися. Я штовхнув його в плече. На що різко зупинив автомобіль, він схопив ніж і вибіг до мене в салон, напав з ножем. Після чого мені було порізано руку і далі буди погрози. Він сказав, що я тебе буду зараз різати і копати", — розповідає постраждалий Ігор Гемба.

Поки чекали поліцію, Ігор устиг заїхати в лікарню, обробити рану. Наряд забрав до райвідділку і пасажира, і водія.

"З місця події слідчо-оперативна група вилучила ніж та сліди бурого кольору. У нас розпочато кримінальне провадження за фактом легких тілесних ушкоджень", — каже прес-секретар Оболонського райуправління Нацполіції Києва Оксана Щербак.

Допит у відділенні затягнувся. Колеги водія стверджують, що він — людина спокійна і адекватна.

"Нормальний начебто, він же лікаря проходив зранку, там би помітили, якщо він неадекватний. Ножі в нас є, звичайно. — А для чого ? — Ми ж чимось харчуємося. — До пасажирів не застосовуєте? — Ні, звичайно", — запевняє водій маршрутки 410 Богдан Мазур.

Знайти керівництво горе-водія виявилося непростим завданням для пасажирів.

"Мене більше цікавить інше питання — чому не можна дотелефонуватися ні до того ТОВ, яке зазначене, ані до самого управління у справах захисту споживачів. Жоден телефон не є дійсний", — наголошує свідок події Марія Саврун.

Номер начальника ми знайшли, але той від коментарів відмовився.

" — Яка там ситуація? Ми все будемо знати, коли надійде інформація від слідчого.

— Це нормально, що водій виймає ніж, аби розібратися з пасажиром?

— Це упереджена інформація, і достовірна вона буде у слідчого".

У столичному управлінні, яке опікується маршрутними перевезеннями, від коментарів також відмовилися. Мовляв, не володіють усією інформацією.

Яке покарання дістане водій — поки що невідомо. Закон передбачає або штраф — 50 неоподаткованих мінімумів, або рік виправних робіт.

Размещено в Криминал.