Олександр Онищенко міг виїхати в Монако

Подання Луценка спершу має пройти через регламентний комітет Ради. Тільки після цього його винесуть на розгляд депутатів.

Тим часом самого Олександра Онищенка на засіданні у парламенті немає. Хоча сайт Верховної ради показує присутність нардепа. Складається враження, що хтось просто зареєстрував його картку. А в кулуарах депутати кажуть, що його вже немає в країні, буцімто він виїхав у Монако (до слова у Монако Онищенко має багато нерухомості, навіть є дані, що живе там більше часу ніж в Україні).

А представляти подання на позбавлення депутатської недоторканності та арешт Онищенка прибув до Ради особисто керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Перед тим як депутити зможуть вирішити подальшу долю Онищенка, ці папери має розглянути регламентний комітет

“Я його здав в канцелярію особисто, щоби не гаїти часу, забрав з Генеральної прокуратури, заїхав в Антикорупціуну прокуратуру. Щоб не чекати, не посилати секретарів. Зараз він абсолютно необмежений у своїх пересуваннях і може бути і в Монако і в Україні”, — каже голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Размещено в Криминал.