Мер Полтави намагався дати хабара судді

Захистити суддю Ларису Гольник, яка сама стала жертвою судової системи, закликає Генпрокурора і керівництво Національного антикорупційного бюро нардеп Каплін. За словами депутата, судді пропонував хабар міський голова Полтави. А коли вона повідомила про злочин у правоохоронні органи, стала отримувати погрози.

"Перший суддя, що прийшов у Генеральну прокуратуру і написав заяву на дії міського голови, в даному випадку міста Полтави, за те, що той намагався її залякати, за те, що той намагався їй дати хабар. Це перша, мабуть, суддя, яка відмовилася брати хабар у злочинця", — наголошує народний депутат Сергій Каплін.

"Коли мені надійшла пропозиція неправомірної вигоди, я звернулась до правоохоронних органів і було зафіксована дійсно злочинна діяльність. Але, на жаль, тривале слідство, воно й досі тривало, направило до суду тільки щодо посередника. А фактична особа, яка причетна і була організатором цього злочину, уникнула на даний час кримінальної відповідальності. І більш того, він став свідком", — розповідає суддя Лариса Гольник.

Размещено в Криминал.