Допит членів ЦВК тривав по дві години

Керівництво Центрвиборчкому допитали в антикорупційній прокуратурі. Голова комісії Михайло Охендовський, його заступники — Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна проходять як свідки у справі так званої "чорної бухгалтерії" "Партії регіонів".

Допитували їх по черзі, близько двох годин кожного, підозр нікому не висунули. Втім можуть допитати повторно, — повідомив антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Самі члени ЦВК у таких викликах вбачають політичні мотиви.

"Були запитання загального характеру, які пов’язані з виконанням службових посадових обов’язків, безумовно, це контакти з народними депутатами України, іншими посадовими особами", — розповіла заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"Я до кінця не уявляю свою цінність, як свідка, оскільки навіть якщо подібні факти мали місце, то принаймні зі мною їх ніхто не обговорював. Я не виключаю, що подібний виклик для дачі показань, міг бути пов’язаний зі змінами у складі центральної виборчої комісії", — припускає заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"Жодного політичного підтексту прошу в цьому не робити. І не перетворювати досудове розслідування на якесь, знаєте, шоу. Всі будуть допитані, і я думаю, що будуть і підозри комусь вручені", — каже голова вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Назар Холодницкий.

Размещено в Криминал.