Справу «діамантових прокурорів» розглянуть 19 квітня

Справу "діамантових прокурорів" сьогодні знову розглядали в Голосіївському суді столиці. Сторона обвинувачення принесла на слухання 23 томи доказів, оскільки на попередньому засіданні судді заявили, що в їхньому розпорядженні матеріалів доказової бази не було.

Нагадаємо, колишнього заступника голови Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця звинувачують в отриманні хабаря в особливо великих розмірах понад три мільйони гривень.

Під час обшуків у квартирі Корнійця, окрім грошей, знайшли 65 діамантів. Водночас ані Шапакін, ані Корнієць винними себе не визнають. Сьогодні адвокати підозрюваних попросили додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи. Суд задовольнив їхнє прохання і переніс розгляд справи на 19 квітня.

"Оскільки судом долучено до матеріалів провадження матеріали, якими прокуратура буде обґрунтовувати винуватість мого підзахисного, прошу надати можливість ознайомитися з матеріалами щодо мого підзахисного, зробити копії з допомогою технічних засобів. Мінімум тиждень — півтора", — говорить Борис Денисенко, адвокат Валерія Гібаленко.

"Є розписка даного адвоката, що він ознайомлений з повним обсягом цих матеріалів, однак, ми не будемо заперечувати, коли буде оголошено перерва до наступного засідання — хай знайомляться", — говорить Яніс, Симонов прокурор ГПУ.

"Колегія суддів. порадившись на місці, ухвалила — задовільнити частково дане клопотання, надати час для ознайомлення", — говорить Дмитро Велігура, головуючий суддя.

Размещено в Криминал.